חופשה בקפריסין – חמש שאלות שאתם צריכים לשאול לפני החופשה בקפריסין

כמה קסם יש בקפריסין- אלפי אטרקציות, מאות מלונות מפנקים והכל בטיסה קצרצרה של 35 דקות מהארץ. כל הקסם הזה עלול לבלבל- יש המון מה לעשות בחופשה בקפריסין וכדאי למקד ולתכנן את הטיול כמו שצריך על מנת להוציא ממנו את המיטב. אספנו עבורכם את כל השאלות שאתם צריכים לשאול לפני הטיסה לקפריסין:

  • לאן טסים והיכן ישנים? ישנן מספר ערים גדולות בקפריסין שמהוות בסיס מצוין לטיולים באי. לרנקה, לימסול, פאפוס, איה נאפה ועוד. הנחיתה מהארץ היא תמיד בלרנקה ומשם מתחיל הטיול שלכם. בכל חופשה בקפריסין אנחנו ממליצים על השכרת רכב, כדי שיהיה לכם קל ונוח להתנייד ברחבי האי. עשו את המחקר שלכם לפני שאתם סוגרים- היכן אתם רוצים ללון. מקום הלינה צריך להיות מוצא נוח למגוון הטיולים שלכם. ישנן מספר אפשרויות לינה- מלונות, כפרי נופש, וילות או דירות ויש גם מגוון רמות- בחרו מה שמתאים לרצונות שלכם ונכנס בתקציב שלכם.
  • לכמה זמן כדאי לטוס ומתי? יש המון מה לעשות בקפריסין, בעיקר באביב ובקיץ. אם אתם משפחה עם ילדים שרוצים לבלות חופשה בקפריסין שהיא לא רק מלון הכל כלול, אנחנו ממליצים על כ6 ימים עד שבוע. כל יום תוכלו לצאת לכיוון אחר, לכסות איזור אחר וליהנות מחופשה איכותית עם אטרקציות מעניינות ומעשירות לכל המשפחה!
  • האם אתם ערוכים לנהיגה בצד שמאל? בקפריסין חוקי הנהיגה הם הפוכים- כלומר, הנהיגה היא בצד שמאל של הכביש. אנחנו מודעים שזה יכול להרתיע חלק מכם, אבל אל חשש, נהג מנוסה לא צריך לחשוש- רק לנסוע בזהירות ולקחת את הזמן בקבלת ההחלטות עד שמתרגלים. אנחנו ממליצים לא לוותר על רכב על מנת להתנייד בזמן החופשה בקפריסין- כך תוכלו להגיע למקומות הקסומים באמת!
  • כמה כסף לקחת? חופשה בקפריסין לא צריכה להיות יקרה מדיי- אנחנו ממליצים לכם קודם כל להחליט על מסלול- לאן נוסעים בכל יום ולאחר מכן לעשות חשבון- דלק, אוכל וכניסות לאטרקציות. כך תדעו, בקירוב, כמה כסף עליכם לקחת.
  • מה עושים? אילו אטרקציות? ישנן מאות אטרקציות מרתקות ברחבי קפריסין. החל מפארקי מים מטורפים, דרך טיולי טבע מרהיבים, שיט למערות קסומות, מוזיאונים רבים, סדנאות מרתקות ועוד. הכינו רשימה ארוכה של אפשרויות ובצעו הערכה- מה מתאים למשפחה שלכם- מה מעניין את הילדים שלכם ומה יכול לתרום לחופשה שהיא יותר מסתם בטן גב ומגלשות מים, אלא חופשה משפחתית ומרתקת, שתיצור חוויות מעניינות וחיבור משמעותי ומעמיק יותר עם התרבות המקומית.