מחיר גג רעפים

גגות רעפים בישראל הם בחירה שבעיקרה היא אסתטית. גגות רעפים נועדו למנוע הצטברות של שלגים על גגות על מנת למנוע את קריסתם. בארץ- אין חשיבות אמיתית לגגות רעפים מלבד היופי. אם אתם גרים בבית עם גג רעפים- אתם כבר צריכים לדעת שהרעפים זקוקים לתחזוקה אחת לכמה שנים. גם הרעפים הטובים והאיכותיים ביותר עלולים להישבר או להסדק- כמו כל חומר שחשוף לתנאי אקלים שונים. מחיר גג רעפים עשוי להשתנות. ישנם מספר פרמטרים שיקבעו מחיר גג רעפים:

  • סוג הרעפים– ישנם כמה סוגים של גגות רעפים, כל אחד עשוי חומר שונה ויכול להגיע לרמות מחירים שונות. ישנם רעפי חרס- אלו רעפים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה. רעפי חרס מגיעים במגוון דגמים, הם עמידים לחדירת מים ונחשב הרעפים המסורתיים והטובים ביותר. רעפי חרס גם יכולים להגיע במגוון צבעים- כך שתוכלו לבחור צבע שמתאים לצבע הבית ולסביבה. ישנם רעפי בטון- אותם מייצרת רק חברה אחת בארץ. הרעפים הללו מיוצרים בטכניקה מיוחדת שהופכת את רעפי הבטון לעמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, חזקים במיוחד ואטומים לחלוטין. סוג שלישי של רעפים הם רעפי שינגלס- אלו רעפים שעשויים יריעות ביטומניות ויכולים להוות תחליף קל לגגות רעפים ופתרון פשוט עבור פרגולות, מחסנים או מבנים קלים. מחיר גג רעפים יכול לנוע בין 180 ל270 שקלים למטר רבוע.
  • כמות העבודה- לא רק סוג הרעפים וגודל הגג קובע מחיר גג רעפים. גם כמויות העבודה שקודמת לכך. אם יש צורך בהסרת רעפים קודמים, ניקוי של לכלוך, סילוק נוזלים, החלפת מרזבים ועוד עבודות שונות- שימו לב שאלו לא כלולות במחיר התקנת הרעפים. לרוב, יותר משתלם לכם לבצע החלפה של כל הגג, מאשר לתקן רעפים קיימים. כמו כן, יש צורך בבניית שלד, איטום של הגג ועוד מגוון עבודות- לכן תמיד כדאי למצוא גגן שקודם כל יעריך את העבודה ואז יגיד לכם מהו מחיר גג רעפים סופי- כולל כל העבודה.
  • הוספת בידוד- אם אתם זקוקים לפירוק גג רעפים והוספת בידוד לפני התקנת רעפים חדשים- גם איטום הוא תוספת במחיר גג רעפים. וודאו עם הגגן כך שיבדוק בדיוק אילו עבודות אתם צריכים (או לא צריכים) לבצע ושייתן לכם הצעת מחיר בהתאם. גגן מקצועי ייתן לכם הצעה שתתאים לכם בדיוק- הוא לא יוסיף לכם חומרים שאינכם זקוקים להם או עבודות שאתם לא צריכים- אלא יתמחר בדיוק לפי מה שאתם זקוקים לו.