כיצד מתאימים את השיש לעיצוב המטבח שלכם?

 

בחירת שיש

קניתם בית חדש או שאתם משפצים? בכל מקרה, כאשר אתם מגיעים לשלב עיצוב המטבח, זכרו שבחירת שיש יכולה לקבוע את הטון עבור כל העיצוב שלכם. אם כן, כיצד יודעים איזה שיש לבחור בהתאם לסגנון המטבח שאתם רוצים?

התחילו מבחירת השיש ורק אחר כך עברו לעיצוב המטבח- אם יש לכם רעיון ראשוני לעיצוב המטבח- תתחילו בבחירת השיש. משטחים שונים נראים אחרת ואתם צריכים לזכור שהשיש צריך להתאים בצורה מושלמת למטבח וליצור הרמוניה. לכן- תמיד כדאי להתחיל בבחירת המשטח.

בחירת שיש למטבח מודרני- הטרנד העיצובי היום הוא מונוכרומטי. מטבח מודרני יתאפיין בעיקר במשטחים גדולים, ארונות מטבח ארוכים וחלקים ושילובי נירוסטה עם צבעים מונוכרומטיים כמו שחור לבן ואפור לבן. אם אתם רוצים מטבח מודרני, האפשרויות שלכם לבחירת שיש נעות גם הן על הסקאלה המונוכרומטית- רוב המעצבים בוחרים לשלב צבע אחיד למשטח, ללא אלמנטים בולטים, בעיקר בצבעי שחור, לבן ואפור. ארונות מטבח במטבחים מודרניים מתאפיינים גם הן בצבעים אחידים, יש שיעזו קצת עם צבע אדום אחיד ושיש לבן ויש שיבחרו באפשרות קלאסית יותר- משטח שיש שחור וארונות מטבח לבנים. זכרו להתאים גם גוף תאורה גדול ושלבו אביזרים בצבעים חמים כדי להוסיף חיות וטוויסט לעיצוב.

05DFE7

 

בחירת שיש למטבח כפרי- כאן נפתחות לכם הרבה יותר אפשרויות. מטבח כפרי מאופיין לרוב בצבעים רכים יותר, ארונות מטבח עם אלמנטים חמים גימורים שונים כמו עץ, צבעי שמנת, ידיות שונות ושילובי צבעים. עבור מטבח כפרי, תוכלו לבחור שיש מתוך מגוון של עיצובים ואפשרויות. גווני לבן, שמנת וחום יכולים להיות מושלמים למבטח כפרי. זכרו- גם התאורה יכולה להשפיע על האווירה העיצובית של המטבח. בחנו את השיש שלכם תחת סוגים שונים של תאורה- תאורה לבנה או תאורה צהובה וחמה יותר- כך תוכלו לראות מה משקף טוב יותר את העיצוב שאתם רוצים.

בואו נרחיב מעט על בחירת הצבעים- מה הכוונה? בימינו יש מגוון רחב של גוונים. שיש אפור, למשל, יכול להגיע במספר גוונים. כל גוון שתבחרו יכול להשפיע בצורה שונה על האווירה שתיווצר במטבח. כן, גם לבן יכול להיות במספר גוונים. כשאתם בוחרים שיש, תזכרו שכל בחירה של גוון יכולה לשנות את העיצוב ולהעניק אפקט שונה למטבח.

חשוב לבחון מגוון עיצובים לפני שאתם בוחרים. בין אם אתם רוצים מטבח מודרני או כפרי- בצעו סקר שוק, בקרו בחנויות ותסתכלו על הדגמים. אנחנו ממליצים להתייעץ עם מעצב מטבח מקצועי שיתאים שיש בגוון מושלם עבור מטבח החלומות שלכם!