עורך דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין דרגי זלגשטיין הוא משרד עורך דין תאונות דרכים המתמחה בכל ההתנהלות הקשורה בתביעת נזיקין עקב תאונות דרכים מול חברות הביטוח ומול גורמים רלוונטיים אחרים, כל מקרה מטופל לגופו, על פי הניסיון רב השנים של המשרד.

עורך דין תאונות דרכים מבצעים בשלב הראשון סקירה ראשונית של האירוע, אם עקב התאונה יש אנשים שנפגעו פיזית ואפשר להוכיח זאת על פי מסמכים מגורמים רפואיים, מגיע לנפגעים פיצוי כספי מחברת הביטוח. אם אין מספיק חומר, דואגים לקבל את כל המסמכים שיעזרו לנו בגיבוש התביעה ורק לאחר קבלת מלוא הניירת מגישים תביעה נגד חברת הביטוח. לכל אדם שנפגע בתאונת דרכים מגיע פיצוי כספי ללא קשר אם הוא אשם בתאונת הדרכים או לא. ככל שאפשר להוכיח כי הוא נפגע – אזי מגיע לו פיצוי כספי.
דרך ההתנהלות מול חברת הביטוח חייבת להיות חדה וברורה כדי לקבל את מלוא הפיצוי הכספי המגיע לנפגעים. כל חולשה של הנפגעים, תנוצל על ידי חברת הביטוח שתחליט על פיצוי כספי נמוך יותר מהסכום המגיע בפועל לנפגעים ולכן חייבים ליווי מקצועי של עורך דין תאונת דרכים לאורך כל הדרך.
לאחר הגשת התביעה בבית המשפט, מבקש במקרים רבים בית המשפט למנות מגשר בין הצדדים כדי למנוע הליך משפטי ארוך ומייגע. אם שני הצדדים מסכימים להליך הגישור, ייבחר מגשר המקובל על שניהם שיקיים איתם כמה ישיבות יבין לעומק את פרטי המקרה ויפסוק. אם הפסיקה מקובלת עליהם, יפעלו הצדדים על פי הכרעת המגשר ואם לא, הם יתחילו הליך משפטי ארוך בבית המשפט.

בבית המשפט יתנהלו דיונים ענייניים, יוצגו כל ההוכחות, והעדים יספרו את המקרה מכל היבטיו. בתום ההליך המשפטי יפסוק השופט על פי ראות עיניו, אם הנפגע אמור לקבל פיצוי כספי ומה גובהו.
לאורך שלבי הדיון בבית המשפט, מדווחים עורכי הדין תאונות דרכים ללקוח על ההתנהלות ועל רוח הדברים. הכול נעשה בשקיפות מלאה תוך הבהרת כל האפשרויות הן לחיוב והן לשלילה. במקרים מורכבים וסבוכים מתבצע סיעור מוחות ומחליטים יחד על האסטרטגיה שתוביל אותם להצלחה, ומה הצעדים הטקטיים שהם יבצעו כדי להגיע לכך.

למשרד עורכי דין דרעי זלגשטיין רקורד של עשרות תביעות בסוגים שונים של תאונות דרכים שבהם היו מעורבים רכבים פרטיים, אוטובוסים, משאיות והולכי רגל. תיקים אלו נדונו בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ, בנושא תאונות דרכים ולקוחות המשרד זכו לקבל את מלוא הפיצוי הכספי מחברת הביטוח על פי המגיע להם כחוק עבור פגיעתם ועבור עגמת הנפש בעקבות אירוע זה.

כנסו למאמרים נוספים בתחום עורכי דין באתרנו: