עיצוב בלונים בחדר

עיצוב בלונים בחדר, זו הפתעה מרגשת הממיסה את לבבותיהם של החוגגים ללא קשר לגילם. כל אדם הנכנס לחדר שמקושט כולו בלונים לכבודו מחסיר פעימה ומאושר עד הגג. השפע הוא כה גדול שלא יודעים על מה להסתכל, כל פרט מלהיב ומרגש מאד את החוגג.

לקראת יום ההולדת, יום הנישואין או כל אירוע משמח אחר, מתקשרים לצוות המקצועי של מיקס בלון ומזמינים עיצוב מהמם וייחודי לקראת יום האירוע המשמח.

כל חדר מקושט בהתאם לרצון המזמין ובהתאמה לחוגג, לגילו, אופיו ותחומי ההתעניינות שלו. מעצבי הבלונים שלנו קשובים לכל רעיון ובקשה ועושים כל שניתן כדי לעמוד ברף הגבוה שמציב להם המזמין.

בכניסה לבית החוגג אפשר להציב קשת בלונים בצמוד לדלת הכניסה שכבר תכניס את הבית למוד של שמחה. הקשת תורכב מבלונים איכותיים בצבעים מרהיבים האהובים על החוגג. אפשר לבצע זאת בצבע אחד או בכמה צבעים, בשורות או באופן אלכסוני, על פי בקשת המזמין.

בכניסה לחדר מציבים שלט ענק מבלונים הכולל מילים כמו מזל טוב, או בלונים בצורה של גיל החוגג לדוגמה 17 , ברכות לקבלת התואר, ברכות לגיוס, ברכות לשחרור ועוד.

בחדר עצמו, מקשטים בשלב הראשון את המיטה בשפע בלונים מנופחים בצורת לבבות, עיגולים ובתוכם לבבות. בנוסף לכך מנפחים בלונים רבים, קושרים אותם בסרטים צבעוניים ונותנים להם חופש כך שהם נותרים צמודים לתקרה ויוצרים מסך ענקי וצבעוני המכיל כמות גדולה מאד של בלונים המכסים את מלוא התקרה.

ברחבי החדר מפזרים סטנדים בגדלים שונים ועליהם מציבים בלונים בגדלים שונים, ובצבעים מרהיבים.

לאוהבי הספורט, מוסיפים בלוני הליום גדולים עם התחום האהוב עליהם, הדפסים של כדורי סל, כדורי רגל או סמלים של קבוצות ספורט אהובות כמו לדוגמה, מכבי תל אביב, מכבי חיפה, הפועל באר-שבע וכו' .

לאוהבי דמויות מסרטים מצוירים יוצרים מבלונים רבים את הדמות האהובה, לדוגמה דונלד דק, מיקי מאוס, סמי הכבאי ועוד. צבעיהם של הבלונים תואמים לבגדיהם של הדמויות האהובות כפי שהן מופיעות בסרטים ולכן הילדים מיד מזדהים עם הדמות ואוהבים אותה מאד.

כל הבלונים המיובאים על יד מיקס בלון הם בלונים איכותיים ביותר המחזיקים מעמד כמה ימים ומשאירים בחדר את אווירת החגיגה.

הצוות המקצועי שלנו מגיע בתיאום עם המזמין לבית הלקוח כשהוא ריק, מכין בזריזות את התפאורה בהתאם להזמנה, מייפה את החדר, ומפנה את כל האריזות והמכשור כך שמתקבל חדר נקי, מסודר ומעורר רושם רב.