בדק בית

בדק בית ופינוי בינוי – מה הקשר?

בישראל יש מצוקת דיור גדולה ותעיד על כך עליית המחירים המטורפת שאנו רואים בשוק הדיור. נראה כי אף כוח לא יצליח לעצור את עליית המחירים הזאת והיא כאן בכדי להישאר עוד הרבה שנים.
אחד הפתרונות אשר נראה כי הולכים ונהיים נפוצים יותר ויותר הוא נושא הפינוי בינוי. בפינוי בינוי הורסים בניינים ישנים ובונים על גביהם בניינים חדשים הרבה יותר גדולים. כך הקבלן מקבל את הבתים הישנים והדיירים הקיימים מקבלים בית חדש לגמרי. כך פינוי בינוי משרת את מטרתם של דיירים רבים ועוזר להם מאוד לשפר את איכות החיים שלהם.
אך גם כאשר מתקיים פינוי בינוי חייבים לבצע בדק בית בכדי להבטיח כי הבינוי התקיים כמו שצריך. לפני שנכנסים אל הבניין החדש חייבת להיערך ביקורת מבנים בכדי להיות בטוחים כי הבניין הינו בטוח לשימוש ועל כך אסור להתפשר.

האם ניתן לבצע בדק בית באופן עצמאי?

חשוב להבין כי בדיקת בתים אין לבצע רק כאשר מתקיים פינוי בינוי, אלא גם כאשר יש לתקן בתים קיימים, וגם כאשר מתבצע תמ”א 38. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי הבית שלכם בטוח לשימוש ואין כול בעיה איתו. בדק בית
אל תתפשרו על בדיקת וביקורת מבנים מכיוון שהיא חשובה ביותר. ישנם אנשים אשר חושבים כי הם יכולים לבצע ביקורת למבנה באופן עצמאי. מדובר בטעות עצומה היכולה לעלות לכם ממון רב. בדיוק כפי שאתם לא מטפלים בחשמל לבד או לא מבצעים עבודות אינסטלציה כך אתם לא תוכלו לבצע ביקורת מבנים באופן עצמאי ואת זאת חשוב לזכור.
אם אתם מעוניינים בביקורת מבנים איכותית, פנו אל מתן ביקורת מבנים ותזכו לבדיקה הכי מקצועית שקיימת בשוק.

מתן ביקורת מבנים – בשביל בדק בית באיכות הגבוהה ביותר

מתן ביקורת מבנים היא חברה ותיקה בתחום בדיקת המבנים וההצלחה שלה בתחום נוסעת בראש ובראשונה מהעובדה שהיא לא מתפשרת על מקצועיות.
במתן עובדים העובדים המיומנים ביותר שיש והטובים ביותר שיש בארץ וכך כול ביקורת מקבלת תשומת לב עצומה והכול בכדי להבטיח כי אתם תיכנסו אל בית בטוח. אנחנו לא מוכנים להתפשר על מאום והכול בכדי שאתם תדעו האם קיימות בעיות בבית שלכם.
אם פניתם אלינו הרי שאתם יכולים לישון בראש שקט וכך להיות בטוחים כי לא תפספסו כלום. אנו כאן בשבילכם, אז אם אתם מעוניינים בבדיקת הבית פנו אלינו בטלפון או במייל ותזכו לבדיקה איכותית ביותר.