לימוד אנגלית בסיסית – מדוע לא די בה?

נראה כי לא ניתן להתעלם מהעובדה כי מערכת החינוך בישראל בוחרת לרוב ללמד רק את הבסיס במקצועות רבים. במקום להקנות שליטה מלאה במקצועות שונים הבינוניות מנצחת וכך הילדים שלנו אינם יכולים למצות את הפוטנציאל שלהם. לא רק זאת אלא שידע בסיסי אין די בו בכדי להיות מוכנים לחיים המודרניים וכך הילדים שלא מעמיקים בחומר נותרים מאחור. כך גם בכל הקשור אל לימוד אנגלית בסיסית. פעמים רבות אנו נתקלים בתופעה שבה הילדים לומדים בבית הספר רק את הבסיס לשפה האנגלית ואינם שולטים בשפה כמו שצריך. זה כמובן לא מספק והדבר יכול להוות בעיה לילדים הרוצים לפתח קריירה בחברה בינלאומית או ללמוד באקדמיה לתארים מתקדמים. על כן יש לצאת מהקונכייה המגוננת של בית הספר וללכת ללמוד אנגלית באופן פרטי וכך להיות מוכנים יותר אל החיים המודרניים. אל תתפשרו על לימודים בסיסיים והעניקו לילדכם את החינוך הטוב ביותר אשר יכין אותו אל החיים המודרניים.

לימוד אנגלית בסיסית – חשיבותה להליך הלמידה

על אף מה שאמרנו בפסקה הקודמת לא ניתן להתעלם מהעובדה כי לימוד אנגלית בסיסית משמעותי ביותר להליך הלימוד של האנגלית. אם אתם רוצים לדעת אנגלית בצורה הטובה ביותר שיש אתם חייבים לשלוט בבסיס של השפה. יסודות השפה הם חשובים ביותר והם משפיעים על הידע שלכם בשפה בצורה נרחבת. הליך למידה תקין משפר את יכולותיכם לדעת את השפה ולשלוט בה בצורה טובה. אם הבסיס לא מוקנה בצורה טובה אחר קשה להגיע להישגים בידיעת השפה האנגלית. זוהי סיבה נוספת מדוע כדאי לחזק את לימודי האנגלית בבית הספר בשיעורים פרטיים. שיעור פרטי יעניק לילד שלכם את היכולת להפנים את הבסיס של השפה ויהווה כר תומך לידיעת השפה האנגלית.

לימוד אנגלית בסיסית – מדוע תקבלו הרבה יותר במרכז האנגלית?

ללמוד אנגלית זו אינה משימה פשוטה כלל וכלל ואנו מבינים זאת במרכז האנגלית. אך לצד זאת אנחנו עושים הכול בכדי להקל עליכם בלימודי השפה ולהפוך את החוויה למהנה. בין אם מדובר על אנגלית למתחילים או למתקדמים אתם תמצאו את כול האפשרויות במרכז האנגלית. אנו נותנים תשומת לב מרבית לכל תלמיד שלנו ומאמינים כי תודות לשיטה הייחודית שפותחה בבית הספר כל אחד יכול לשלוט בשפה זו. הלימודים שלנו מהנים, מעניינים והכי חשוב מבטיחים כי אתם תשלטו בשפה בצורה הטובה ביותר שיש ותשתפרו בידיעת השפה בצורה עצומה.