סדנאות גיבוש

העבודה היא המקום בו אנחנו נמצאים את מספר השעות הרב ביותר באופן רצוף. למעשה, את רוב שעות הערות שלנו אנחנו “מבלים” בעבודה: אנחנו יוצאים בבוקר מהבית עוד לפני שהספקנו ממש להתעורר וכשאנחנו יוצאים מהמשרד כבר מגיע סוף היום…  

האנשים שאנחנו עובדים אתם הם אלו שאנחנו יוצאים אתם להפסקות קפה, אוכלים אתם ארוחת צהריים, מדברים אתם עם התכניות שלנו לצאת לחופש ועל התלונות היומיומיות. ברוב המקרים, הקולגות שלנו, המהווים את השותפים שלנו לשיחה והאנשים שאתם אנחנו מבלים את עיקר היום, בכלל לא מוכרים לנו הלכה למעשה.

מגוון רעיונות לסדנאות גיבוש

מרבית מנהלי הארגונים הגדולים בשנים האחרונות היטיבו להבין כי השקעה בעובדים מחזירה את עצמה והלכה למעשה, הרבה יותר שווה להשקיע בעובדים ובאיכות החיים שלהם, ליצור להם מקום שכיף להגיע אליו ותנאים אידאליים – וליהנות מהתמורה המתקבלת בחזרה.

מפתיע שרוב מקומות העבודה אינם כוללים פעילויות גם לאור ההבנות המשמעותיות שנולדו עם ההכרה בחשיבות ההשקעה בעובדים. עם התפתחות הבנות אלו בנוגע לחשיבות ההשקעה בעובדים, יותר ויותר סדנאות גיבוש מקצועיות צצו אל פני השטח והתגלו כאפקטיביות במיוחד בסיוע שלהן למקום העבודה.

גיבוש הצוות מאפשר לעובדים לחוש בנוח יותר אלו עם אלו, לרצות להגיע לעבודה בבוקר, להשקיע יותר במטלות, לגלות הזדהות גדולה יותר עם מקום העבודה, להראות נכונות ונאמנות כלפי מקום העבודה ולהישאר שעות נוספות לאחר סיום המטלות שלהם. עובדים שהמנהלים שלהם משקיעים בהם באמצעות סדנאות גיבוש הם עובדים חיוניים יותר, כאלה שנהנים להגיע לעבודה בבוקר, כאלה שתמיד תתפסו אותם עם חיוך.

תוצאות מדהימות שלא חלמתם

סדנאות גיבוש לעובדים יכולות לבוא לידי ביטוי במגוון עצום של אפשרויות כאשר כל אחת מהן מתאימה לסוג אחר של אוכלוסייה. שלא כמו בעבר, כיום מגוון האפשרויות העומד לרשות מנהלים שרוצים להשקיע בעובדים שלהם הוא אינסופי, וכך יכולים רבים ליהנות מסדנאות גיבוש המבוססות על הרצאות, סדנאות גיבוש הכוללות הפעלות חברתיות, סדנאות גיבוש הכוללות ערבי בישול חוויתיים, ערבי סטנד אפ, משחקים חברתיים דינמיים ועוד.

תוכלו לבחור סדנאות גיבוש צוות בהתאם למאפיינים של העובדים שלכם ולהתאים להם סדנאות גיבוש ופעילויות מעולות. במקביל, תוכלו לפנות אל חברות מקצועיות שזהו תחום ההתמחות העיקרי שלהם ולבנות יחד את הפעילות האולטימטיבית המתאימה לעובדים שלכם, תוך בחירת המאפיינים המתאימים, יצירת התנאים האידאליים, המקום הטוב ביותר לכולם, המכנה המשותף הגדול ביותר שרלוונטי לעובדים ועוד. פנייה אל חברה מקצועית בתחום תגדיל את טווח האפשרויות ותעמיד לרשותכם עולם ומלואו.