סורגים לבית

סורגים לבית הם אמצעי הגנה מעולה לבית. מדובר בקו ההגנה האחרון וכנראה האפקטיבי ביותר לשמירה
על יושבי ביתך ועל חפצייך. סורגים המותקנים כמו שצריך יכולים למנוע חדירה לא רצויה לביתך ללא כל בעיה. סורגים יכולים לבוא במספר רב של צורות וגדלים. ישנם סורגים לכל גדלי החלונות, לרבות ויטרינות
ודלתות הזזה ועד סורגים למחסנים או חניות שמונעות אפשרות גישה לא מורשית.

סורגים לבית לשמירה על הבטיחות

 זה בכלל לא משנה אם אתה מתגורר בבית קרקע או בדירה בקומה ראשונה או בקומה ה 30 במגדל כלשהו. סורגים לבית הינם המגן העיקרי מפני נפילות או תאונות. גם אם אתה מתגורר כאמור בקומת קרקע
או בקומה ראשונה, נפילה לא טובה יכולה לגרום לפגיעה חמורה ואף להיות קטלנית.
הדרך הטובה לטיפול בכך הוא מניעה. סורגים מונעים את הנפילה ומאפשרים שמירה על היקרים לנו
מכל, על משפחתנו.

סורגים לשמירה על ביטחונך

סורג מאפשר גמישות מקסימאלית. הם מצד אחד מאפשרים למנוע כניסת גורמים לא רצויים לביתך הרוצים להרע לך או לחמוד את רכושך. מצד שני הם מאפשרים לך כניסה של אוויר ואור לביתך וככל ומדובר בויטרינות או חלונות ההזה מאפשרים הזזתם וגישה לגינתך או מרפסתך.

פתרונות יצירתיים

בניינים רבים מאפשרים חופשיות רבה בבחירת הסורגים וכל אדם יכול לבחור סורגים לבית כאהבת נפשו ובהתאם לטעמו. לעומת זאת קיימים כיום בניינים ומגדלים רבים שאינם מאפשרים התקנת סורגים באופן שבולט מחוץ לחלון. מדובר ברצון לשמור על אחידות, נראות ומראה נקי של הבניין.
גם לכאלה קיים פתרון יצירתי בדמות סורגים לבית שאינם בולטים או אולי אתה לא אוהב ולא מעוניין בסורגים עם “בטן”. סורגים אלה מותקנים ללא “בטן” בולטת מחוץ לחלון ובכך מאפשרים גם בטיחות, ביטחון וגם שמירה על האסתטיקה של ביתך.   

חברת קליר גארד

חברת קליר גארד הינה מומחית מהשורה הראשונה בארץ ובעולם בהתקנת סורגים לבית בהתאמה אישית. חברה בעלת ניסיון רב של עשרות שנים בהתקנת כל סוגי הסורגים. כמו כן, חברת קליר גארד הינה פורצות הדרך, מהמובילות ומהחדשניות בתחום הסורגים בארץ ובעולם.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*